Stojan na květiny Stojan na květiny Stojan na květiny Stojan na květiny

Mosazný stojan na květiny

Vyvolávací cena 5 500 CZK
Aktuální cena 5 500 CZK

Rozměry Výška 80 cm
Datování Itálie, 50. léta 20. století

Datum zahájení aukce 13.08.2019    20:52
Konec aukce 16.09.2019    20:52