Vějíř s orchidejemi Vějíř s orchidejemi Vějíř s orchidejemi Vějíř s orchidejemi Vějíř s orchidejemi

Wang Čeng-Tchung (*1963)

Oboustranný skládací vějíř s orchidejemi a kaligrafií

Vyvolávací cena 8 000 CZK
Aktuální cena 8 000 CZK

Technika Tuš a barvy na papíře, dřevěná rukojeť zdobená vykládáním stříbrem
Signatura Wang Čeng-tchung
Rozměry 33,5 x 60 cm
Datování Čína, konec 20. století

Datum zahájení aukce 13.08.2019    20:54
Konec aukce 16.09.2019    20:54