Mary-Rita Padilla

Masivní stříbrný náramek s onyxem kmene Navajo

Vyvolávací cena 3 800 CZK
Aktuální cena 3 800 CZK

Signatura Mary-Rita Padilla STERLING
Rozměry Šířka 3,25 cm, průměr 5,6 cm
Stav Dobrý, drobné oděrky
Datování Navajo, Arizona, 20. století

Datum zahájení aukce 13.08.2019    20:56
Konec aukce 16.09.2019    20:56