Prsten s karneolem Prsten s karneolem Prsten s karneolem

Stříbrný art deco prsten s karneolem

Vyvolávací cena 1 100 CZK
Aktuální cena 1 100 CZK

Rozměry Průměr 1,6 cm, velikost kamene 2,5 x 1 cm
Datování Čechy, 30. léta 20. století

Datum zahájení aukce 13.08.2019    20:58
Konec aukce 16.09.2019    20:58