Tácek Nautilus Tácek Nautilus Tácek Nautilus Tácek Nautilus Tácek Nautilus

Oválný tácek Nautilus z nerezové oceli

Vyvolávací cena 900 CZK
Aktuální cena 900 CZK

Signatura NAUTILUS sambonet italy GTS
Rozměry Šířka 22,5 cm x hloubka 18,5 cm
Kategorie design
Stav Dobrý, drobné oděrky
Datování Itálie, 20. století.

Datum zahájení aukce 13.08.2019    21:00
Konec aukce 16.09.2019    21:00