Skleněná miska Murano Skleněná miska Murano Skleněná miska Murano Skleněná miska Murano Skleněná miska Murano

Skleněná miska Murano

Vyvolávací cena 2 800 CZK

Rozměry Průměr 16,2 cm
Datování Itálie, 70. léta 20. století

Datum zahájení aukce 13.08.2019    21:02
Konec aukce 16.09.2019    21:02