Mosazný čtyřramenný svícen

Vyvolávací cena 1 800 CZK

Rozměry Výška 10,7 cm x délka 32 cm
Datování Itálie, 50. léta 20. století

Datum zahájení aukce 13.08.2019    20:32
Konec aukce 16.09.2019    20:32