Pierre Giraudon

Hodinové vejce

Vyvolávací cena 2 200 CZK
Aktuální cena 2 200 CZK

Rozměry Výška 6,5 cm x průměr 4,5 cm
Datování Francie, 70. léta 20. století

Datum zahájení aukce 13.08.2019    20:36
Konec aukce 16.09.2019    20:36