Skleněný art deco kalamář Skleněný art deco kalamář Skleněný art deco kalamář Skleněný art deco kalamář

Skleněný art deco kalamář

Vyvolávací cena 1 200 CZK

Rozměry Výška 7 cm x délka 7,2 cm
Datování Čechy, 40. léta 20. století

Datum zahájení aukce 13.08.2019    20:44
Konec aukce 16.09.2019    20:44