Kytice růží Kytice růží Kytice růží Kytice růží

Josef Konečný

Kytice růží

Vyvolávací cena 14 000 CZK
Nejvyšší příhoz 14 000 CZK

Technika Olej na plátně
Signatura Signováno vpravo dole
Rozměry 44 x 37 cm
Provenience Soukromá sbírka

Datum zahájení aukce 12.08.2019    20:39
Konec aukce 12.09.2019    20:39