Zatiší Zatiší Zatiší

Svatopluk Havrlík

Zatiší s ovocem a bramboříkem

Vyvolávací cena 28 000 CZK
Aktuální cena 28 000 CZK

Technika Olej na plátně
Signatura Signováno vlevo dole S. Havrlík 58
Rozměry 56 x 88 cm
Provenience Soukromá sbírka
Datování 1958

Datum zahájení aukce 12.08.2019    20:40
Konec aukce 12.09.2019    20:40