Kytice Rám Detail

Václav Pavlík

Kytice

Vyvolávací cena 7 000 CZK
Aktuální cena 7 000 CZK

Technika olej na desce
Signatura PD
Rozměry 74,5 x 66,5 cm
Stav velmi dobrý
Provenience soukromá sbírka
Datování c. 1965

Datum zahájení aukce 12.08.2019    20:41
Konec aukce 12.09.2019    20:41