Bílé lilie Bílé lilie Bílé lilie Bílé lilie

Jan Čumpelík

Bílé lilie

Vyvolávací cena 2 200 CZK
Aktuální cena 2 200 CZK

Technika Olej na kartonu
Signatura Signováno vpravo dole Čumpelík
Rozměry 35 x 39,7 cm
Provenience Soukromá sbírka

Datum zahájení aukce 12.08.2019    20:42
Konec aukce 12.09.2019    20:42