Květinové zátiší Květinové zátiší Květinové zátiší Květinové zátiší Květinové zátiší

Quido Fojtík

Květinové zátiší

Vyvolávací cena 3 500 CZK
Nejvyšší příhoz 3 500 CZK

Technika Olej na desce
Signatura Signováno vpravo dole
Rozměry 80 x 60 cm
Datování 1981

Datum zahájení aukce 12.08.2019    20:43
Konec aukce 12.09.2019    20:43