Luční květy Luční květy Luční květy Luční květy

Jaroslav Novák

Luční květy

Vyvolávací cena 3 000 CZK
Aktuální cena 3 000 CZK

Technika Litografie
Signatura Signováno vpravo dole
Rozměry 60 x 42 cm
Datování 1944

Datum zahájení aukce 12.08.2019    20:44
Konec aukce 12.09.2019    20:44