Vlčí máky Vlčí máky Vlčí máky Vlčí máky

Zdeněk Blažek

Vlčí máky

Vyvolávací cena 3 000 CZK
Aktuální cena 3 000 CZK

Technika Tempera na desce
Signatura Signováno vpravo dole
Rozměry 50 x 35 cm
Datování 1983

Datum zahájení aukce 12.08.2019    20:45
Konec aukce 12.09.2019    20:45