Krásnoočka Krásnoočka Krásnoočka Krásnoočka

Václav Pavlík

Oranžová krásnoočka

Vyvolávací cena 6 000 CZK
Aktuální cena 6 000 CZK

Technika Olejový pastel na kartonu
Signatura Signováno vlevo dole V. Pavlík 36.
Rozměry 73 x 55 cm
Provenience Soukromá sbírka
Datování 1936

Datum zahájení aukce 12.08.2019    20:46
Konec aukce 12.09.2019    20:46