Letní kytice Letní kytice Letní kytice Letní kytice Letní kytice

Václav Pavlík

Letní kytice

Vyvolávací cena 5 000 CZK
Aktuální cena 5 000 CZK

Technika Olejový pastel na kartonu
Signatura Signováno vpravo dole
Rozměry 61 x 52,5 cm
Datování 1935

Datum zahájení aukce 12.08.2019    20:31
Konec aukce 12.09.2019    20:31