Pivoňky Pivoňky Pivoňky Pivoňky

Otakar Strýhal

Pivoňky z Dobříva

Vyvolávací cena 3 000 CZK
Nejvyšší příhoz 3 000 CZK

Technika Olej na desce
Signatura Signováno vpravo dole
Rozměry 45,5 x 40,5 cm
Datování Léto 1966

Datum zahájení aukce 12.08.2019    20:32
Konec aukce 12.09.2019    20:32