Jarní kytice Jarní kytice Jarní kytice Jarní kytice Jarní kytice

Jindřich Helekal

Jarní kytice

Vyvolávací cena 6 000 CZK
Nejvyšší příhoz 6 000 CZK

Technika Olej na desce
Signatura Signováno vpravo dole J. Helekal 80
Rozměry 80 x 60 cm
Datování 1980

Datum zahájení aukce 12.08.2019    20:33
Konec aukce 12.09.2019    20:33