Růže v bílé váze Růže v bílé váze Růže v bílé váze Růže v bílé váze

Václav Pavlík

Růže v bílé váze

Vyvolávací cena 6 000 CZK
Aktuální cena 6 000 CZK

Technika Olej na desce
Signatura Signováno vpravo dole V. Pavlík
Rozměry 70,5 x 50,5 cm
Provenience Soukromá sbírka

Datum zahájení aukce 12.08.2019    20:34
Konec aukce 12.09.2019    20:34