Čajová růže Čajová růže Čajová růže Čajová růže Čajová růže

Kateřina Černá

Čajová růže

Vyvolávací cena 2 500 CZK
Aktuální cena 2 500 CZK

Technika Ručně kolorovaný lept 17/20
Signatura Signováno vpravo dole
Rozměry 42,5 x 33 cm
Provenience Z atelieru autorky
Datování 1982

Datum zahájení aukce 12.08.2019    20:35
Konec aukce 12.09.2019    20:35