Luční květy Luční květy Luční květy Luční květy Luční květy

Václav Pavlík

Luční květy

Vyvolávací cena 5 000 CZK
Aktuální cena 5 000 CZK

Technika Olej na plátně
Signatura Signováno vlevo nahoře V. Pavlík
Rozměry 45 x 35,5 cm
Provenience Soukromá sbírka

Datum zahájení aukce 12.08.2019    20:37
Konec aukce 12.09.2019    20:37