Svatební kytice Svatební kytice Svatební kytice Svatební kytice Svatební kytice

Kateřina Černá

Svatební kytice

Vyvolávací cena 8 000 CZK
Aktuální cena 8 000 CZK

Technika Ručně kolorovaný lept 16/25
Signatura Signováno vpravo dole
Rozměry 64 x 49 cm
Provenience Z atelieru autorky
Datování 1989

Datum zahájení aukce 12.08.2019    20:38
Konec aukce 12.09.2019    20:38