Československá fotografie / #61

8.7.2019 – 8.8.2019 Aukční síň Vltavín
Fotografie Fotografie

František Dostál

Kostelík na Skalce

Vyvolávací cena 1 000 CZK
Aktuální cena 1 000 CZK

Technika Černobílá fotografie
Signatura Signováno na reversu
Rozměry 23,1 x 16,7 cm
Datování 1978

Datum zahájení aukce 08.07.2019    20:43
Konec aukce 08.08.2019    20:43