Venuše a amor Venuše a amor Venuše a amor

Nicolas Poussin (podle)

Venuše a amor

Vyvolávací cena 3 400 CZK
Aktuální cena 3 400 CZK

Technika Mědirytina
Signatura Nicolas Poussin pinx. vlevo dole, R. Hecquet sculp. vpravo dole
Rozměry 24,5 x 16,8 cm
Stav Dobrý, drobné skvrny
Provenience Soukromá sbírka
Datování Francie, 17. století

Konec aukce 26.11.2019    20:30