Položka č.     19
Žena věšící prádlo Žena věšící prádlo Žena věšící prádlo Žena věšící prádlo

Antonín Málek

Žena věšící prádlo

Vyvolávací cena 40 000 CZK
Aktuální cena 40 000 CZK

Technika Olej na plátně
Signatura Signováno vpravo dole
Rozměry 54 x 69 cm
Datování 1963

Konec aukce 26.11.2019    20:48