Kabaret

Paolo Rovegno

Kabaret

Vyvolávací cena 600 CZK
Aktuální cena 600 CZK

Technika Litografie
Signatura Signováno v PD
Rozměry 8,3 x 11 cm
Provenience Soukromá sbírka
Poznámka Litografie 27/75
Datování Konec 20. století

Konec aukce 26.11.2019    20:39