František Kobliha

Akt

Vyvolávací cena 3 000 CZK
Aktuální cena 3 000 CZK

Technika Litografie
Signatura Signováno vpravo dole
Rozměry 9 x 7 cm
Provenience Sbírka československého ministra

Konec aukce 26.11.2019    20:42