Nevěsta

Vyvolávací cena 5 000 CZK

Technika Pastel na papíře
Signatura Signováno vlevo dole
Rozměry 53 x 37,5 cm
Provenience Sbírka československého ministra
Datování 1985

Konec aukce 26.11.2019    20:43