Max Švabinský

Akt

Vyvolávací cena 5 000 CZK
Aktuální cena 5 000 CZK

Technika Litografie
Signatura Signováno vpravo dole
Rozměry 18 x 12 cm
Provenience Sbírka československého ministra

Konec aukce 26.11.2019    20:45