Mořská panna Mořská panna Detail signatury Zadní strana Olga Vyleťalová se svým slavným plakátem k filmu Něžná

Olga Vyleťalová

Mořská panna

Vyvolávací cena 5 000 CZK
Aktuální cena 5 000 CZK

Technika Olej na plátně
Signatura Signováno v PD
Rozměry 19 x 19 cm
Provenience Soukromá sbírka
Poznámka Vlastní malba: 9 x 9 cm
Datování 1990

Konec aukce 26.11.2019    20:46