Bohumil Ulrych

Odpočívající dívka

Vyvolávací cena 1 200 CZK
Aktuální cena 1 200 CZK

Technika Olej na desce
Rozměry 23 x 36 cm
Provenience Sbírka československého ministra

Konec aukce 26.11.2019    20:47