Položka č.     21

Teodor Ratka

Dívka v kroji

Vyvolávací cena 5 000 CZK
Aktuální cena 5 000 CZK

Technika Olej na plátně
Signatura Signováno vpravo dole
Rozměry 69 x 52,5 cm
Provenience Sbírka československého ministra
Datování 1976

Konec aukce 26.11.2019    20:50