Eva u stromu poznání Eva u stromu poznání

Olbram Zoubek

Eva u stromu poznání

Vyvolávací cena 5 000 CZK
Aktuální cena 5 000 CZK

Technika Papírový reliéf zdobený zlacením
Signatura Signováno vlevo dole
Rozměry 44,7 x 42,2 cm

Konec aukce 26.11.2019    20:31