Položka č.     23
Žena s dítětem v náručí Žena s dítětem v náručí Žena s dítětem v náručí Žena s dítětem v náručí

Karel Souček (1915-1982)

Žena s dítětem v náručí

Vyvolávací cena 5 000 CZK
Aktuální cena 5 000 CZK

Technika Akvarel a suchý pastel na kartonu
Signatura Signováno vlevo dole
Datování 1949

Konec aukce 26.11.2019    20:52