Žena se džbánem Žena se džbánem Žena se džbánem Žena se džbánem Žena se džbánem

S. Hašová

Žena se džbánem na kvetoucí louce

Vyvolávací cena 1 800 CZK
Aktuální cena 1 800 CZK

Technika Výšivka
Signatura Signováno vpravo dole
Rozměry 24 x 26 cm
Provenience Soukromá sbírka
Datování Kolem roku 1930

Pečlivě propracovaná výšivka s folklorní tématikou připomínající dílo Joži Úprky.

Konec aukce 26.11.2019    20:49