Žena Žena

Olbram Zoubek

Žena

Vyvolávací cena 5 000 CZK
Aktuální cena 5 000 CZK

Technika Papírový reliéf zdobený zlacením
Signatura Signováno vpravo dole
Rozměry 20 x 15 cm

Konec aukce 26.11.2019    20:32