Alegorie Síly Alegorie Síly Alegorie Síly

Neznámý autor

Alegorie Síly

Vyvolávací cena 800 CZK
Aktuální cena 800 CZK

Signatura MF
Rozměry 21,5 x 10,6 cm
Provenience Soukromá sbírka
Datování Francie, 18. století

Konec aukce 26.11.2019    20:33