Vratislav Hugo Brunner

Akt

Vyvolávací cena 500 CZK
Aktuální cena 500 CZK

Technika Litografie
Signatura Signováno vlevo dole
Rozměry 20 x 12 cm
Provenience Sbírka československého ministra

Konec aukce 26.11.2019    20:37