Akt Akt Akt Akt

Karel Souček (1915-1982)

Akt

Vyvolávací cena 2 500 CZK
Aktuální cena 2 500 CZK

Technika Akvarel na papíře
Signatura Signováno dole uprostřed
Rozměry 71,5 x 43,5 cm
Provenience Sbírka československého ministra
Datování 1980

Konec aukce 26.11.2019    20:38