Krajina Krajina Krajina

Jan Slavíček

Krajina

Vyvolávací cena 20 000 CZK
Aktuální cena 20 000 CZK

Technika Olej na desce
Signatura Signováno vlevo dole
Rozměry 24 x 34,5 cm

Konec aukce 16.12.2019    20:30