Březový háj Březový háj Březový háj Březový háj

Otakar Hůrka

Březový háj

Vyvolávací cena 18 000 CZK

Technika Olej na desce
Signatura Signováno v LD
Rozměry 29,5 x 40 cm

Konec aukce 16.12.2019    20:40