Jarní krajina Jarní krajina Jarní krajina Jarní krajina

Bohumil Voříšek

Jarní krajina

Vyvolávací cena 800 CZK

Technika Tempera na papíře
Signatura Signováno vpravo dole
Rozměry 19 x 28 cm
Datování 1955

Konec aukce 16.12.2019    20:41