Vilém Wünsche

Doly

Vyvolávací cena 500 CZK

Technika Kolorovaná kresba na papíře
Signatura Signováno vpravo dole
Rozměry 29,5 x 49 cm
Provenience Sbírka československého ministra

Konec aukce 16.12.2019    20:43