Chaloupka Chaloupka Chaloupka

Jaroslav Ronek

Chaloupka

Vyvolávací cena 5 000 CZK

Technika Akvarel na papíře
Signatura Signováno v PD
Rozměry 26 x 18,5 cm
Datování 1951

Konec aukce 16.12.2019    20:44