Alois Lukášek

Vesnička

Vyvolávací cena 1 500 CZK

Technika Olej na desce
Signatura Signováno vpravo dole
Rozměry 30,5 x 70,5 cm
Provenience Sbírka československého ministra

Konec aukce 16.12.2019    20:45