Josef Drha

Jaro na Pstruží

Vyvolávací cena 1 500 CZK

Technika Olej na desce
Signatura Signováno vpravo dole
Rozměry 27 x 37 cm
Provenience Sbírka československého ministra
Datování 1983

Konec aukce 16.12.2019    20:46