František Emler

Vesnička

Vyvolávací cena 2 000 CZK

Technika Tempera na kartonu
Signatura Signováno vpravo dole
Rozměry 14 x 37,5 cm
Provenience Sbírka československého ministra

Konec aukce 16.12.2019    20:47