Položka č.     19

Karel Václav Skála

Na návsi

Vyvolávací cena 500 CZK

Technika Olej na desce
Rozměry 9,2 x 7,2 cm
Provenience Sbírka československého ministra

Konec aukce 16.12.2019    20:48